Witamy ! |
---|
|
przemia napisał(a):No właśnie mnie chodzi o to żeby nie wstawać wcześnie i nie jeździć do późnej nocy. Powiedzmy wyjazd z "obozowiska" o 9.00 i rozbijanie nowego ok 18.00. Żeby też się coś zintegrować na tych wakacjach. A nie żeby codzień o 6.00 wyruszać.
przemia napisał(a): Nawiązuję tu do wyjazdu w Bieszczady, gdzie trasa była świetna. Tyle że 14 godzin jazdy nie pozwoliło cieszyć się jej urokami pod koniec.
RudeBoy napisał(a):przemia napisał(a):No właśnie mnie chodzi o to żeby nie wstawać wcześnie i nie jeździć do późnej nocy. Powiedzmy wyjazd z "obozowiska" o 9.00 i rozbijanie nowego ok 18.00. Żeby też się coś zintegrować na tych wakacjach. A nie żeby codzień o 6.00 wyruszać.
no ba...
mało tego to jak się trafi zajebista miejscówka ogłosić dzień lenistwa... i tego dnia nie jechać nigdzie
RudeBoy napisał(a):przemia napisał(a): Nawiązuję tu do wyjazdu w Bieszczady, gdzie trasa była świetna. Tyle że 14 godzin jazdy nie pozwoliło cieszyć się jej urokami pod koniec.
dlatego Rumunie planujesz wedle swojego konceptu
przemia napisał(a):RudeBoy napisał(a):przemia napisał(a):No właśnie mnie chodzi o to żeby nie wstawać wcześnie i nie jeździć do późnej nocy. Powiedzmy wyjazd z "obozowiska" o 9.00 i rozbijanie nowego ok 18.00. Żeby też się coś zintegrować na tych wakacjach. A nie żeby codzień o 6.00 wyruszać.
no ba...
mało tego to jak się trafi zajebista miejscówka ogłosić dzień lenistwa... i tego dnia nie jechać nigdzie
No to tu się rozumiemy.
...
blublu1 napisał(a):Kurde , ale wam zazdroszcze tego wyjazdu . Ale w sumie Nie ma tego złego co by .... i tak dalej . Jedziemy od 15 sierpnia do czarnogóry i może o albanie zahaczymy . Przetestujemy traski na przyszłoroczny wyjazd
przemia napisał(a):Projekt do konsultacji:
Nie mam wizji jeszcze na przejazd z Satu Mare do Baia Mare, ale chyba warto do niego pojechać gdyż z Baia Mare prowadzi wg google.maps szutrówka do Sapanty(po drodze zajrzeć do tej wioski górniczej, która jest ponoć malowniczo ułożona) :
Potem przez Syhot Maramorski doliną Izy do przełęczy Przysłop.
I następnie asfaltem i trochę szutrami przez polskie wsie do Kaczyki:
Potem przez góry do Bicaz i dalej póki co na ślepo do Buzau, skąd obieramy kierunek na Rasnov, Bran i dalej na zachód w kierunku tras "trans" które proponuję przejechać od Curtea de Arges:
Totalny brak wizji mam na to co dalej, na pewno warto po drodze odwiedzić jaskinie Meziad albo Niedźwiedzią i zaliczyć nocleg w Oradeii przed powrotem do domu:
blublu1 napisał(a):Przemku , lepiej będzie chyba planować Wam traske np w : http://www.gpsies.com/createTrack.do ... będzie bardziej czytelna
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości