| Witamy ! |
|---|
|
|
Powrót do zaawansowanego wyszukiwania
Właśnie o to czy do skrzyni będzie plug&play miałem największe obawy. Lift mam spory bo wieszaki ok 16cm + resory z dostawczaka, ale podkładka to nie będzie problem. Jak zrobię to opiszę jak wyszło i dam jakieś zdjęcia dla potomnych Powrót do zaawansowanego wyszukiwania