Witamy !



[All] Osłony lamp

Wszystko o przeróbkach Frontery

Re: [All] Osłony lamp

Postprzez adrianee36 » 21 paź 2016 22:31:21

nic co jest z sensem zrobione ma dizajn nie jest tanie... za 1000zł to mozesz sobie zrobic ty zderzak ze złomu znalezionego po domem, i pokryć go korozją za free :mrgreen:
Avatar użytkownika
adrianee36
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 3030
Obrazki: 3
Dołączył(a): 24 lis 2010 21:36:46
Lokalizacja: chełmek
Pochwały: 9
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: [All] Osłony lamp

Postprzez Odoll » 21 paź 2016 22:36:09

TANIEJ :rox: :mrgreen:
I nie ze złomu tylko z metalzbytu :boss:
Kupiłem bordo frote,
kupiłem bordo frote,
bende se nią jeździł,
lasem polem błotem.
Avatar użytkownika
Odoll
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 2978
Obrazki: 2
Dołączył(a): 22 maja 2010 10:00:37
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 10
Województwo: Pomorskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: [All] Osłony lamp

Postprzez Jake » 22 paź 2016 02:36:02

Osłony eleganckie, wykonanie proste i estetyczne, jak zacznie produkowac na górne tylne lampy, ale mocowane w bude, a nie jak oryginał do kruchego klosza, bo to bez sensowne rozwiazanie, to daj znac ;)

Odoll, hmm, ja mam co prawda LONG'a i w zasadzie wszystkie blachy proste, ale tylny zderzak pogiałem niemal od razu, plastikowe narożniki zgubiłem juz 3 razy, teraz dobijam drugi i zyje nieco dluzej ale tez bez dlugich perspektyw. :) Mostu nie zmieliłem, bo inna konstrukcja, ale sprzegiełka tez poszły.
Swoja droga, jesli juz Cie o to kiedys pytałem, to wybacz. Ten zderzak ze zdjecia robiles sam? Nie chcialbys zrobic takiego drugiego? Oczywiscie za $$?
Isuzu Trooper 3.1D 1997
Toyota 4-Runner 3.0V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Starszy Guru
Starszy Guru
 
Posty: 979
Dołączył(a): 20 sty 2015 01:39:51
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 10
Województwo: Małopolskie
Samochód: zbłądziłem - mam inny pojazd

Re: [All] Osłony lamp

Postprzez Odoll » 22 paź 2016 08:00:47

Zderzak jest Made in bloodsuckin. Tzn. Przysłał mi blachy a spawałem sam. Musiał byś z nim gadać.
Kupiłem bordo frote,
kupiłem bordo frote,
bende se nią jeździł,
lasem polem błotem.
Avatar użytkownika
Odoll
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 2978
Obrazki: 2
Dołączył(a): 22 maja 2010 10:00:37
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 10
Województwo: Pomorskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: [All] Osłony lamp

Postprzez Jake » 23 paź 2016 00:37:05

Znany projekt blood'a widac na kilometr :) Niestety juz nie ma mozliwosci wycinac tych blach.
Isuzu Trooper 3.1D 1997
Toyota 4-Runner 3.0V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Starszy Guru
Starszy Guru
 
Posty: 979
Dołączył(a): 20 sty 2015 01:39:51
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 10
Województwo: Małopolskie
Samochód: zbłądziłem - mam inny pojazd

Re: [All] Osłony lamp

Postprzez hard Way » 23 paź 2016 01:09:15

może jakieś wymiary? Zrobie...

-- Dodano 31 paź 2016 15:53:22 --

Cześć,

Po kilku dniach nieobecności, chciałbym dzisiaj w dwóch żołnierskich słowach napisać. Udało mi się obniżyć cenę osłony! Co prawda odbyło się to trochę kosztem większego nakładu, ale myślę, że przy obecnym zainteresowaniu jakoś sobie z tym poradzę :-). Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu na Olx, bądź przez prv. Pod koniec tygodnia powinienem już Wam pokazać kolejny produkt.

Pozdrawiam,

-- Dodano 09 lis 2016 09:59:06 --

Cześć,

Podobnie jak ostatnio, dzisiaj chciałbym Wam pokazać kolejne "nowe dziecko". Zauważyłem, że na forum dominuje "ciężka gwardia" i temat dolnego zderzaka zaczyna się od dyskusji jaka gruba blacha powinna być pod szeklami :) Tak czy inaczej, być może będziecie chcieli zaopiniować kolejny produkt.

Jak sam się przekonałem, oryginał dolnej lampy jest coraz trudniej dostać, a ceny są... - pewnie wiecie. W związku z tym postanowiłem zamontować zamienniki. Lampa 3 funkcyjna, oczywiście z homologacją, i co najważniejsze jest stosunkowo tania. Szkło można wyrwać za 5zł, a cała nówka szt 15zł. Żeby całość po spełnieniu swojej funkcji zabezpieczyć, zamknąłem to w "klatce" z blachy 4mm i pręta 8mm.

Załączyłem kilka fotek, i tak jak poprzednio proszę o Wasze opinie.

293629392938293729392935

Pozdrawiam


Autor postu otrzymał pochwałę
hard Way
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 9
Obrazki: 13
Dołączył(a): 18 paź 2016 18:22:11
Pochwały: 3
Województwo: Dolnośląskie
Samochód: Frontera A 2.0i Sport 1991-1995

Re: [All] Osłony lamp

Postprzez jrzeuski » 09 lis 2016 10:55:20

A jaki jest sens opancerzać lampę za 15zł? :niewiem: Do tego za cenę tego pancerza pewnie możnaby zrobić sobie zapas lamp na parę lat. A jak ktoś robi sobie stalowy zderzak, to albo w ogóle bez lamp (i wstawia górne od longa, żeby mieć migacze) albo wmontowuje jakieś od przyczepy tak, żeby były chronione przez zderzak (w głębi, za kratą, itp.).

Szkoda Twojej fatygi na projekty, które się nie sprzedadzą. Skup się na tym, co ludziom rzeczywiście potrzebne, czyli ochronie tylnych górnych lamp, bo one są drogie a nowe niedostępne w ogóle. Jakieś fajne parapety mocowane do fabrycznych otworów w ramie też pewnie by schodziły. Podobnie jak całe zderzaki przód/tył w ładnej formie i przystępnej cenie. Albo chociaż sam kangur, bo ten fabryczny to ani mocny ani ładny a składa się obecnie głównie z rdzy trzymanej w kupie przez farbę.
No mud, no fun
Frota A Long 2.5V6, simex 33", zawias +3", buda +2", drążki kierownicze HD + amortyzator skrętu, mosty 4.56 (przedni od B, tył z LSD), self-made snorkel i zderzaki stalowe, winch
Vectra B kombi 2.5V6 170KM
Vectra B kombi 2.0 16V - będzie WrakRace edition :twisted:

naprawy i motanie Frotek :arrow: SMS/PW/email/czat.
Avatar użytkownika
jrzeuski
Admin
Admin
 
Posty: 12020
Obrazki: 71
Dołączył(a): 18 mar 2008 10:25:22
Lokalizacja: Banino
Pochwały: 78
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.5TDS Long 1996-1998

Poprzednia strona

Powrót do Motanie Fronter



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron