Witamy !



[A2.4]Problem z układem zapłonowym

[A2.4]Problem z układem zapłonowym

Postprzez filarm » 15 gru 2011 20:56:37

Witam, mam taki problem niedawno wymienilem pompe paliwa i krotko sie cieszyłem dobra praca silnika otorz podczas pierwszego wyjazdu silnik zaczął pracować jakby nie na wszystkich cylindrach pozniej stopniowo tracil moc i obroty tak ze zostaly mu tylko wolne obroty...a pod gorke malutka gdzie normalnie na 5 biegu jade jechalem ledwo na 1 na reduktorze :shock: i to na polsprzegle :shock: wolne obroty ma na dodanie gazu nie reaguje prawie wogule chyba ze naciskam gaz polsacyjnie to wtedy moze fgo do ok 2-3tys wykrecic na luzie ale tylko na chwile...a i jak dotknalem sie kabli wys napiecia to tak mnie walnelo :killer: to bylo w niedziele a w poniedzialek juz nie zapali wogule :wsciekly: wymienilem kable wysokiego napiecia i zadnej roznicy zobaczylem jednak bo bylo juz ciemno podczas wymiany ze jak krece rozrusznikiem to te kable swieca miejscami na niebiesko :shock: zwlaszcza ten od cewki do kopułki...a cewke tez wymienilem i tez bez roznicy...dzis zaraz wymienie swiece mam tez czujnik wału w domu tylko nei wiem jak wyjac ten stary bez demontazu oslony dolnej...POMOCy bo juz nie wiem co jest z tym autem...kody bledow 31 i 61 zawsze takie mam a auto chodzilo dawniej...

-- Dodano 15 gru 2011 20:58:54 --

o kurde OTÓŻ sie pisze sorry za błąd :D
A 2.4i --> REMONTOMODYFIKACJE IN PROGRESS...
filarm
Starszy Nowicjusz
Starszy Nowicjusz
 
Posty: 47
Dołączył(a): 05 lis 2011 15:49:59
Lokalizacja: Łodygowice
Województwo: Śląskie
Samochód: Frontera A 2.4i Long 1991-1995

Re: [A2.4]Problem z układem zapłonowym

Postprzez JJKILLER » 16 gru 2011 03:46:43

Wyciągnij listwę wtryskową i wyczyść wloty i wyloty na wtryskiwaczach, wymontuj silnik krokowy i na noc zatop go w nafcie, sprawdź czy na gumie między filtrem a przepustnicą nie masz dziury, sprawdź czy między pompą paliwową a wyjściem ze zbiornika nie poluzował się przewód paliwowy, wymień świece. Czemu Ci przewody świecą to nie wiem ale może kupiłeś złe (od innego modelu).
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Miód jest dla mięczaków , prawdziwi twardziele żują pszczoły
http://bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej
Avatar użytkownika
JJKILLER
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 4204
Obrazki: 13
Dołączył(a): 14 cze 2009 11:40:19
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 35
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(


Powrót do 2.4i



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron