Witamy !



[A 2.4] Silniczek krokowy

[A 2.4] Silniczek krokowy

Postprzez moturmen » 05 lis 2012 22:14:21

witam mam taki problemik jak kupiłem moją frontere 2.4 był za w zasadzie jest cały czas wyłącznik silniczka krokowego koleś od którego ją kupowałem powiedział że na zimnym silniku ma byc wyłączony bo wtedy lepiej odpala pojechałem do znajomego mechanika i zmierzył ciśnienie paliwa na listwie i okazało się za niskie i powiedział że ktoś to zamontował żeby zmienic mieszankę paliwo powietrze przez mniejsze ciśnienie paliwa jest uboga mieszanka i przez to nie odpala a jak silniczek się odłączy to silnik dostaje mniej powietrza i odpala więc zmieniłem pompe na nową ciśnienie wruciło do normy i silnik trochę lepiej odpala ale nie tak jak potrzeb ale na wyłączonym silniczku odpala normalnie czy to może byc wina uszkodzonego silniczka krokowego że jak jest włączony to podaje zbyt dużo powietrza ?

Używaj, proszę, znaków interpunkcyjnych, bo ciężko się to czyta.
FROTERKA
moturmen
 

Re: silniczek krokowy 2.4

Postprzez Patmar01 » 07 lis 2012 18:03:18

W mojej frotce nie mam żadnego wyłącznika krokówki i odpala i jeżdzi, może 2 razy więcej trzeba przekręcić i to wszystko.
Po co to jest zrobione nie mam pojęcia.
Pozdrawiam

Patmar01
Patmar01
Starszy Zaglądacz
Starszy Zaglądacz
 
Posty: 80
Obrazki: 0
Dołączył(a): 28 cze 2011 13:42:50
Lokalizacja: Sosnowiec
Województwo: Śląskie
Samochód: Frontera A 2.4i Long 1991-1995

Re: silniczek krokowy 2.4

Postprzez moturmen » 07 lis 2012 19:55:36

w mojej ktoś ten wyłącznik zamontował ale dziś już ogarnołem temat okazało się że automat rozrusznika był walnięty na automacie były straszne spadki napięcia przez co rozrusznik kręcił wolniej kręcił i słabo odpalała założony jest nowy automat i teraz kręci jak wściekły i odpala od kopa
moturmen
 


Powrót do 2.4i



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron