Witamy !



Papiernia - Ujazd - Bałtów

Re: Papiernia - Ujazd - Bałtów

Postprzez Lady_Killer » 07 lip 2011 17:20:03

Killer dostał na jutro wolne urlopowe, więc my ruszamy jutro z Warszawy tak koło 12-13... Jeśli komuś bardziej pasuje żeby dołączyć w sobotę to bez problemu niech da znać a do Chmielnika wyjedziemy.
Jak ktoś zdecydowany to piszcie.

Jakby co podaje numery do nas:

JJKILLER Jacek 510-476-410
LADY_KILLER Beata 510-475-789
Obrazek
Avatar użytkownika
Lady_Killer
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 2115
Obrazki: 5
Dołączył(a): 28 lip 2009 19:25:46
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 2
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Papiernia - Ujazd - Bałtów

Postprzez JJKILLER » 08 lip 2011 13:19:42

Dobra. My powoli ruszamy.
Jakbym nie miał zasięgu, a ktoś byłby chętny to niech dojedzie do Chmielnika, na plac z przystankami PKS. Profilaktycznie ok 17tej podjadę tam. A jakby co, to z Chmielnika kierować się na Drugnię, w Drugni na Podstołę, w Podstole minąć prosto skrzyżowanie i lekko pod górę (po kamieniach) kierować się na las, i główną drogą prosto na Papiernię. Tam wystarczy zapytać o ośrodek młodzieżowy.

Papa, i mam nadzieję "Do zobaczenia"
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Miód jest dla mięczaków , prawdziwi twardziele żują pszczoły
http://bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej
Avatar użytkownika
JJKILLER
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 4204
Obrazki: 13
Dołączył(a): 14 cze 2009 11:40:19
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 35
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Papiernia - Ujazd - Bałtów

Postprzez nestor » 08 lip 2011 14:08:50

JJKILLER napisał(a): ... i lekko pod górę (po kamieniach) kierować się na las, ...

lekko... po kamieniach... żadnej gliny na stromym stoku?
Pojechałbym, ale nie teraz ze mną te numery, Killer :cry2:
Słońca i dobrej zabawy życzę :4lk:
Obrazek
off-road jest jak seks - jak nie ma w nim uczucia, to sama technika nie wystarczy
Avatar użytkownika
nestor
Starszy Przesiadywacz
Starszy Przesiadywacz
 
Posty: 287
Obrazki: 1
Dołączył(a): 03 gru 2009 22:49:26
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 2
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Papiernia - Ujazd - Bałtów

Postprzez JJKILLER » 10 lip 2011 11:16:38

nestor napisał(a):
JJKILLER napisał(a): ... i lekko pod górę (po kamieniach) kierować się na las, ...

lekko... po kamieniach... żadnej gliny na stromym stoku?...

Do Papierni to leciutko ale...
Niestety, robiąc RB sugerowałem się zdjęciami satelitarnymi z 2008r. i...
Po 4ech km od startu, po wjechaniu na drogę leśną (za Celinami, niegdyś gminną) okazało się że gdyby nie większa odległość między drzewami to nawet by nie było wiadomo że tam jest droga. Niestety po ok 2km "droga" zamieniła się w błoto, ale takie jak to nieraz dają koledzy filmiki z "akcji ratunkowych z wklejek", niestety na ATkach i bez asekuracji nie ryzykowałem, tym bardziej z dzieciakami. Po wycofaniu do bardziej twardego terenu ominąłem ten odcinek przez jakąś wieś, łukiem ok 6km.
Dalej było nieco lepiej i mimo 2tyg deszczy dawało się przejechać, choć miejscami Lady skwierczała że nie damy rady. Frotka dzielnie sobie poradziła, ale jak podjechaliśmy na Krzyżtopór to gościu na parkingu, z płaskiego obok nas, patrzył na nas z lekkim obrzydzeniem, a przecież nawet nie byliśmy bardzo ubłoceni, bardziej pochlapani.
Z Ujazdu na Bałtów, wjazd na drogi gminne, nieutwardzone już był totalnym lajcikiem, ale za to dla dzieciaków, jazda po polnych i leśnych wertepach to była frajda najwyższych lotów, z jednym małym ale... Zjazd z asfaltu, opisany w RB już nie istnieje ale za to jest inny, ok 150m dalej. Po drodze na Bałtów zrobiliśmy mały "skok w bok" bo zobaczyliśmy reklamę "Krzemionki" gdzie są zaje... tunele, a w nich pradawne kopalnie krzemienia. Naprawdę rewelacja warta zobaczenia :D
Bałtów - cóż, nie będę opisywał bo jest tego pełno w necie.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Miód jest dla mięczaków , prawdziwi twardziele żują pszczoły
http://bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej
Avatar użytkownika
JJKILLER
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 4204
Obrazki: 13
Dołączył(a): 14 cze 2009 11:40:19
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 35
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Poprzednia strona

Powrót do Nasze podróże



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości