Witamy !



[B 2.2] DTI problem z Webasto kod blędu F 41

[B 2.2] DTI problem z Webasto kod blędu F 41

Postprzez Baciar007 » 02 sty 2015 17:39:59

Witam...
mam problem z webasto...ogólnie to nie odpala...nic nie słychać żadnego cykania ani czegoś podobnego co mogło by wskazywać na uruchamianie się webasta...na wyświetlaczy sterownika wyskakuje błąd F41
starałem się szukać tego błędu po sieci ale z tym kodem nic nie znalazłem mam te auto od niedawna i wcześniej nie sprawdzałem czy webasto działa...resetowałem je poprzez odłączania akumulatora na 1 minute i po podłączeniu to samo...
chętnych proszę o pomoc w różnej postaci

Pozdrawiam...
Baciar007
 

Re: [B 2.2] DTI problem z Webasto kod blędu F 41

Postprzez sumek222 » 03 sty 2015 14:40:07

Baciar007 napisał(a):Witam...
mam problem z webasto...ogólnie to nie odpala...nic nie słychać żadnego cykania ani czegoś podobnego co mogło by wskazywać na uruchamianie się webasta...na wyświetlaczy sterownika wyskakuje błąd F41
starałem się szukać tego błędu po sieci ale z tym kodem nic nie znalazłem mam te auto od niedawna i wcześniej nie sprawdzałem czy webasto działa...resetowałem je poprzez odłączania akumulatora na 1 minute i po podłączeniu to samo...
chętnych proszę o pomoc w różnej postaci

Pozdrawiam...

Napisz coś więcej o rodzaju webasta.
Avatar użytkownika
sumek222
Starszy Nowicjusz
Starszy Nowicjusz
 
Posty: 35
Obrazki: 12
Dołączył(a): 30 sty 2009 21:04:34
Lokalizacja: zamosc
Pochwały: 1
Województwo: Lubelskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Re: [B 2.2] DTI problem z Webasto kod blędu F 41

Postprzez fly_jabko » 14 sty 2015 16:39:06

Podłącz się pod kompa.

WebastoThermoTest pobierzesz z netu bez problemu a gada z każdym kabelkiem pod RSa - ja mam kabelek samoróbkę na MAX'e-232 i gada pięknie... Moje po zakupie auta też nie paliło - Było zablokowane, po odblokowaniu zapowietrzone - w WTT jest opcja tankowania kilka razy puściłem pompkę na minutę by przepchało powietrze i odpaliło "od strzała" teraz pali bez problemu.

Jeśli od nowości to pewnie piecyk Thermo To Z/C - D
Avatar użytkownika
fly_jabko
Starszy Nałogowiec
Starszy Nałogowiec
 
Posty: 391
Dołączył(a): 01 maja 2011 07:20:37
Lokalizacja: Grodzisk Wielkopolski
Województwo: Wielkopolskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004


Powrót do Układ chłodzenia i ogrzewania, klimatyzacja



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość