Witamy !



[A] Ceny czesci zawieszenia i uslug

[A] Ceny czesci zawieszenia i uslug

Postprzez foxxiak » 10 maja 2008 00:55:37

hej, ostatnio odebralem frotke od mechanika, kasowal luzy na kierownicy itp, i zastanawia mnie czy czesci ktore mi wcisnal nie sa za drogie, nie mam czasu poszperac samemu, moze wiecie ile powinny kosztowac nastepujace rzeczy // robota i czy nie przeplacilem:

sworzen 150 // 40
lozysko przod 280 // 135
tuleje drazka stab. przod 164 // 40
tuleje drazka stab. tyl 96 // 40
laczniki stab. tyl 344 // 40

pozdrawiam adam
foxxiak
 

Postprzez sylwian70 » 13 maja 2008 14:10:43

TULEJE DRĄŻKA STABILIZATORA PRZÓD ORYGINAŁ 62 ZŁ SZT.TYLNE 48ZŁ SZT.SWORZEŃ WACHACZA 138 ZŁ.SZT LĄCZNIKI STABILIZATORA TYŁ 170ZŁ .SZT ŁOŻYSKA PRZÓD ZALEŻY OD KOMPLETU NP.2 ŁOŻYSKA I USZCZELNIACZ 250ZŁ.WSZYSTKIE CENY SĄ CENAMI CZĘŚCI ORYGINALNYCH.Za robotę fachman skasował tak jak powinien w normie-a częsci zresztą w różnych sklepach mają różne ceny.Plus minus wyszło ci to w normie. :roll:Robota prosta sam byś to zrobił bez mechaniora i stracileś kasiore 300zł.zostało by ci w kieszonce.
sylwian70
 

Postprzez foxxiak » 13 maja 2008 18:21:39

dzieki za odpowiedz, martwily mnie ceny czesci, czy mnie sympatyczny pan mechanior w karola nie robi, ale widze ze w normie

sam bym tego nie zrobil a juz na pewno nie w jeden dzien - mechaniczny analfabeta ze mnie wiec musze placic :lol: :?
foxxiak
 


Powrót do Zawieszenie i układ kierowniczy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron