Witamy !



[A] Coś śmierdzi !

[A] Coś śmierdzi !

Postprzez RenOpel » 17 cze 2008 14:28:53

coś śmierdzi mi po jeździe czasem po każdej , czasem bardzo w terenie z podwozia,ostatnio wyciągałem jeepa z bagna i wtedy smrodziło najbardziej,słyszałem że może być to objaw padającego sprzęgła,czy jest to prawdą ?,biegi wchodzą dość dobrze,czasem tylko wsteczny cza ze dwa razy machnąć,pod górkę wydaje mi się czasem troszkę mułowaty.
sprzęgło sprawdzałem metodą wyczytaną w autoświecie czyli,sprzęgło -piąty bieg-gaz na maxa -szybko puścić sprzęgło,auto powinno zgasnąć a moja frota pomału się toczy do przodu,czy to jest dobra metoda na sprawdzenie ?
doradźcie!!
jeżeli stwierdzicie z opisu że to faktycznie sprzęgło to gdzie mogę zakupić cały zestaw-możecie mi doradzić ?
dzięki i pozdrawiam
RenOpel
 

Postprzez kasalka » 17 cze 2008 23:52:38

tu mają sprzęgła i inne http://sklepmoto.pl/szuk.php?kat=155
Może po zamoczeniu podwozia, że tak powiem coś pod spodem zdechło. nazbierałeś jakiegoś syfu na osłonach doszło do gnicia i to jest przyczyną nieprzyjemnego zapachu. Sprzęgło sprawdź tak: na jedynce puść od razu pedał sprzęgła auto powinno szarpnąć i zgasnąć, nie powinno potoczyć się na więcej niż kilka cm.
pier...e konwenanse
Pozdrawiam Łukasz
Avatar użytkownika
kasalka
Nałogowiec Ekstremalny
Nałogowiec Ekstremalny
 
Posty: 432
Obrazki: 18
Dołączył(a): 30 maja 2008 22:20:52
Lokalizacja: Stara Wieś
Pochwały: 2
Województwo: Świętokrzyskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Postprzez wojtekkk » 18 cze 2008 06:48:36

czasem błoto torfowe śmierdzi a i ptrafi sie zapalic
wojtekkk
 

Postprzez RenOpel » 19 cze 2008 16:02:00

dziękuję za adres i porady
RenOpel
 

Postprzez RenOpel » 23 cze 2008 15:24:53

w dziale Ciekawe Ogłoszenia dałem link do aukcji na ebayu , ze sprzęgłem , poraźcie czy będzie pasowało
RenOpel
 


Powrót do Układ przeniesienia napędu



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość